W środę,  13 marca 2013 r. został rozegrany Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek był Zespół Oświatowy w Borowiu. Turniej był skierowany  do uczniów i uczennic szkół podstawowych.

        Spotkanie rozpoczęło się o godz. 900 wystąpieniem Pani wicedyrektor Ewy Wielgosz oraz sędziego głównego zawodów pani Joanny Radziej, która po powitaniu wszystkich i wyjaśnieniu celu turnieju, ogłosiła uroczyste otwarcie imprezy sportowej. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek.

           Do turnieju zgłosiło się 38 uczestników z terenu gminy Borowie. Na trzech stołach rozegranych zostało ok. 60 spotkań w systemie pucharowym do trzech wygranych setów.

            W każdym pojedynku do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju,  a emocje udzielały się wszystkim graczom. 

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. 

Zwycięzcami Turnieju zostali:

-w kategorii dziewcząt klas V - VI

1.     Weronika Fiodor

2.      Sylwia Oszkiel

3.      Klaudia Żaczek

-w kategorii chłopców klas V - VI

1.       Hubert Oszkiel

2.       Arek Świeczka

3.       Paweł Kaliński

 

-w kategorii dziewcząt klas III -IV

1.       Natalia Zwierz

2.       Natalia Murawska

3.       Małgorzata Nurzyńska

 

-w kategorii chłopców klas III - IV

1.       Arek Oszkiel

2.       Jakub Jaworski

3.       Piotr Pałdyna

 

 

 

           Najlepsi zawodnicy, od miejsca I – III otrzymali z rąk Pani wicedyrektor Ewy Wielgosz dyplomy.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Zwycięzcą serdecznie gratulujemy. Pozostałym uczestnikom życzymy powodzenia i sukcesów następnym razem!

 Opracowała: Joanna Radziej